Články

Všechny články, vydané na EQUICHANNELu, řazené podle data vydání.

 • Kellnerová miluje koně odmalička a myslí na olympiádu

  15. 03. 2018 14:00 − Zveřejněn před 2 dny

  Za dva roky na olympiádě v Tokiu by mohlo mít Česko po 28 letech zastoupení znovu i v parkuru. Pro jednadvacetiletou Annu Kellnerovou by šlo o další ze splněných snů, které si s vrozenou láskou ke koním plní.

  Autor: ČTK Skokové ježdění Počet přečtení: 182

 • Obžaloba podaná v kauze kladrubského hřebčína viní sedmnáct lidí

  12. 03. 2018 15:00 − Zveřejněn před 5 dny

  iDNES.cz Pražské vrchní státní zastupitelství podalo obžalobu kvůli zakázkám na rekonstrukci hřebčína v Kladrubech nad Labem. Před soud jde pět firem a 17 lidí, kteří podle spisu způsobili škodu 12 milionů korun. Někteří z nich ale upozorňují na dlouhou dobu vyšetřování, které trvalo téměř pět let.

  Autor: Stanislava Králová, Jiří Tůma Chov koní Počet přečtení: 369

 • iDNES.cz Jen několik stavení lemuje malou vesnici na pomezí Jihočeského a Středočeského kraje, trvalé bydliště tu má pár lidí. Mnohonásobně víc tu žije koní. Ne však ledajakých. Na Čertově hrbatině chová Vladimír Vopravil huculy.

  Autor: Markéta Machačová Chov koní Počet přečtení: 686

 • Italský lékař objíždí své pacienty na koni

  28. 02. 2018 15:00 − Zveřejněn před 17 dny

  TÝDEN.cz Uprostřed vinic ponořených do husté mlhy cválá muž na koni. Zdálo by se, že jde o scénu z 19. století, ale je to současnost: na severu Itálie tak lékař Roberto Anfosso objíždí své pacienty, píše agentura AFP. Třiašedesátiletý lékař navštěvuje pacienty už deset let na koňském hřbetu. Díky svému čtyřnohému příteli s nimi dokázal navázat výjimečný vztah.

  Autor: ČTK, AFP Ze zahraničí Počet přečtení: 588

 • Lidé krmí divoké koně, ohrožují tím jejich životy

  22. 02. 2018 12:00 − Zveřejněn před 23 dny

  Deník.cz Hradec Králové/Jaroměř - Zákaz nezákaz. Lidé divoké koně v Hradci i Josefově krmí, ačkoli je to může zabít. Jedna žena navíc do výběhu pustila psa. Prý aby se proběhl.

  Autor: Michaela Horynová Různé Počet přečtení: 644

 • Kůň uklouzl a spadl do pneumatiky s krmením. Vyprošťovali jej hasiči

  21. 02. 2018 12:00 − Zveřejněn před 24 dny

  iDNES.cz Koni Lucienovi na ranči Valkýra v Hustopečích se stala pastí velká traktorová pneumatika, do níž se sype žrádlo. Když k ní zvíře vyrazilo, uklouzlo a spadlo přímo do ní. Pomoci ven mu museli až hasiči.

  Autor: Dominika Hromková Nehody a prevence Počet přečtení: 748

 • Do pražské zoo přicestovaly z Finska dvě klisny koně Převalského

  21. 02. 2018 11:00 − Zveřejněn před 24 dny

  Stádo koní Převalského v chovné stanici v Dolním Dobřejově na Benešovsku by brzy měly rozšířit dvě klisny, které v pondělí přicestovaly do pražské zoologické zahrady z Finska.

  Autor: ČTK Různé Počet přečtení: 592

 • Divocí koně v Hradci Králové a u Jaroměře dostali větší výběhy

  19. 02. 2018 10:00 − Zveřejněn před 26 dny

  Hradec Králové - Dvě skupiny divokých koní, které byly před měsícem převezeny ze středočeských Milovic do lokality Plachta v Hradci Králové a na Josefovské louky u Jaroměře, dostaly větší výběhy. Aklimatizace devíti koní v novém prostředí byla bez komplikací. Největší problém jsou neukáznění návštěvníci, kteří se koně snaží krmit nebo se na ně...

  Autor: ČTK Různé Počet přečtení: 638

 • Český rozhlas V životopisné knize Sport královen (1957) barvitě líčí pád svého koně v dostihu Velká národní steeplechase. V té době byl Dick Francis ještě hodně úspěšný žokej, který vyhrál víc než 350 dostihů. Na to, proč tehdy tak skvělý kůň a jasný favorit závodu nečekaně zkolaboval, nikdy nepřišel.

  Autor: Ivan Němec, Věra Luptáková Různé Počet přečtení: 670

 • Aleš Opatrný: Věřím, že arénu vyprodáme

  11. 02. 2018 21:00 − Zveřejněn před 34 dny

  Deník.cz Hořovice /ROZHOVOR/ – Od píky až na světová kolbiště. Tak by se dala nazvat cesta Aleše Opatrného, kterému jsme předali cenu za vítězství v anketě Nejúspěšnější sportovec Berounska 2017, když se ze slavnostního vyhlášení kvůli zaneprázdněnosti musel omluvit.

  Autor: Jan Bežó Skokové ježdění Počet přečtení: 927

1 2 3 109

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: