Články

Všechny články, vydané na EQUICHANNELu, řazené podle data vydání.

 • Deník.cz Terezín - Neobvyklý výcvik absolvovali v pondělí 20. května litoměřičtí hasiči. Pilovali zacházení s novým technickým prostředkem - záchrannou sítí pro koně. Ta se dá využít k záchraně i jiných velkých zvířat.

  Autor: Karel Pech Nehody a prevence Přečteno: 87x

 • Nabídněte zvířatům ve městě misku vody

  2. 05. 2019 09:00 − Zveřejněn před 23 dny

  ekolist.cz Sucho na mnoha místech ohrožuje divoká zvířata. Zejména ve městech mnoho zvířecích druhů trpí nedostatkem vody. Dopad sucha je o to závažnější, že mnoho zvířat v této době pečuje o mláďata. Pomoci přitom může každý. Stačí na vhodné místo položit obyčejnou misku s vodou.

  Autor: Petr Stýblo Všichni ostatní Přečteno: 244x

 • Nagano Gold! Kůň se šťastným jménem plní sny, chystá se i do Ascotu

  25. 04. 2019 10:00 − Zveřejněn před 30 dny

  logo iSport Nosí jméno předurčené k vítězné euforii. A pětiletý hnědák Nagano Gold za očekáváním nezaostává. Svou výjimečnost mezi českými koňmi o víkendu podtrhl vítězstvím v dostihu na francouzském závodišti Longchamp v kategorii listed, což je elitní úroveň, jakási koňská Liga mistrů. A chystá se i na slavný mítink Royal Ascot.

  Autor: Petr Malík Dostihy Přečteno: 370x

 • Při jezdeckých závodech v Pardubicích zemřela jezdkyně

  23. 04. 2019 15:00 − Zveřejněn před 32 dny

  Novinky.cz logo Na následky úrazu při jezdeckých závodech v neděli v Pardubicích zemřela jezdkyně. Neštěstí se podle prohlášení pardubického Dostihového spolku stalo při závodech ve všestrannosti. Klání pořadatelé předčasně ukončili.

  Autor: ČTK Nehody a prevence Přečteno: 937x

 • iDNES.cz Na kraji hanáckých Troubelic je malá osada a u ní les. Jednou přišel muž, pás stromů vykácel a postavil z nich srub i ohradu pro koně. Ten muž se jmenuje Dalibor Balut, klisna má jméno Sheila a spolu se každé léto vydají na vandr, který má jednou tisíc mil a jindy tisíc kilometrů. A z každé cesty natočí film a sdílí ho přes Youtube.

  Autor: Miloslav Jančík Jezdecká turistika Přečteno: 692x

 • iDNES.cz Velká pardubická je stále nevěstou bez věna. Ani po čtyřech měsících se nenašel hlavní sponzor, který by spojil své jméno se 129. ročníkem. Loni na podzim po 25 letech od sponzorství odstoupila Česká pojišťovna, která dala přednost biatlonu.

  Autor: Stanislava Králová Dostihy Přečteno: 346x

 • Reflex Každoročně v lednu podstupují koně na severu Španělska zvláštní očistný rituál. Při svátku Las Luminarias proskakují skrze obrovské žhnoucí vatry, aby se očistili a připravili na nadcházející jaro.

  Autor: Ludmila Korešová Ze zahraničí Přečteno: 264x

1 2 3 120

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: