Články

 • Příhoda věří, že polské kouzlo zafunguje i na šampionátu

  8. 06. 2017 13:00 − Zveřejněn před 18 dny

  S velkými ambicemi hledí k srpnovému mistrovství Evropy český reprezentant v jezdecké všestrannosti Miloslav Příhoda. Opravňuje ho k tomu i fakt, že se mu na kolbišti v polské Strzegomi, kde se šampionát koná, velmi daří.

  Autor: redakce Týden.cz Všestrannost Počet přečtení: 337

 • Milovníci koní míří na Velkou cenu Litomyšle

  7. 06. 2017 13:00 − Zveřejněn před 19 dny

  Deník.cz Litomyšl – Rok se sešel s rokem, za dveřmi je druhý červnový víkend a to znamená jediné. V areálu Jezdeckého klubu Hřebčín Suchá se sejdou vyznavači parkurového sportu. Těší se na nejvýznamnější akci, jaká se v tomto odvětví v regionu koná: Velkou cenu Litomyšle!

  Autor: Radek Halva Skokové ježdění Počet přečtení: 242

 • iDNES.cz Budou vzácní koně z Exmooru spásat nivu řeky Ploučnice už příští rok? Připouštějí to zástupci kraje i města Ralska. Vypustit stádo divokých koní v prostoru přírodní památky Meandry Ploučnice u Mimoně chce obecně prospěšná společnost Česká krajina.

  Autor: Adam Pluhař Různé Počet přečtení: 580

 • Trenérka dostihových koní Martina Růžičková si plní sny

  12. 05. 2017 13:00 − Zveřejněn před 45 dny

  Deník.cz Jako druhá žena v historii Velké pardubické dokázala připravit vítěze toho nejstaršího a nejtěžšího dostihu kontinentální Evropy. Na stupně vítězů se dostala v roce 2016 díky úspěchu tehdy devítiletého hnědáka Charme Looka a jeho jezdce Jana Faltejska. Řeč je o bývalé jezdkyni a dnes trenérce Martině Růžičkové, která své koně připravuje nedaleko...

  Autor: Redakce Deník.cz Dostihy Počet přečtení: 723

 • Skvělé výkony předvedli čeští reprezentanti v parkuru na mezinárodních závodech v rakouském Linci. V Poháru národů divize 2 obsadili čtvrté místo, Zuzana Zelinková pak na koni Evita R vyhrála dvakrát soutěž Youngster Tour pro mladé koně.

  Autor: autoři Týden.cz Skokové ježdění Počet přečtení: 425

 • Přípravy na nominaci hřebčína na seznam UNESCO vrcholí

  2. 05. 2017 10:00 − Zveřejněn před 55 dny

  Deník.cz Kladruby nad Labem – Národní hřebčín a jeho okolní krajina, po několik staletí utvářená a využívaná pro chov kočárových koní, jsou v celosvětovém měřítku jedinečné. Přesně to by měla dokázat dokumentace připravovaná pro nominaci na seznam kulturních památek UNESCO. Její příprava vrcholí, nominace má být hotová v září.

  Autor: Lenka Štěpánková Chov koní Počet přečtení: 550

 • Rodinná firma Orling vyvíjí a vyrábí doplňky stravy vyživující lidské i zvířecí klouby. Práškové nápoje a kapsle putují z orlickoústeckého podniku do Ruska, Vietnamu nebo Japonska. Mezi spotřebitele patří kromě lidí i sloni, žirafy a nosorožci v českých a ruských zoologických zahradách. Sortiment pro zvířata tvoří 20 procent výroby. Za 25 let firma dodala do...

  Autor: Kristýna Dlasková Různé Počet přečtení: 763

1 2 3 103

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: