Články

Všechny články, vydané na EQUICHANNELu, řazené podle data vydání.

 • Plzeňská drbna Hned dva zásahy v souvislosti s kamiony zaznamenali hasiči na Plzeňsku. V prvním případě likvidovali požár tahače, který začal hořet na silnici II/230 poblíž Skašova na jižním Plzeňsku. Kuriózní nehoda se pak stala u ranče Šídlovák na plzeňském Lochotíně, kde se převrátil návěs kamionu.

  Autor: Richard Beneš Nehody a prevence Přečteno: 58x

 • Deník.cz Jeden dostihový den za druhým se ruší kvůli koronavirové epidemii. Trenér z Dvorců u Bruntálu přesto v letošní sezoně tři starty stihl.

  Autor: Tomáš Chalupa Dostihy Přečteno: 59x

 • Hasiči v Železnici zachraňovali koně

  2. 04. 2020 14:00 − Zveřejněn před 2 dny

  Deník.cz Hasiči z Jičínska absolvovali náročný zásah v obci Železnice. V tamní Hřbitovní ulici hořela sláma. Profesionální hasiči z Jičína a místní dobrovolná jednotka však na místě zjistili, že plameny hořících balíků slámy se nebezpečně přibližují ke stáji, kde bylo ustájených několik koní.

  Autor: Ivana Fričová Nehody a prevence Přečteno: 110x

 • Deník.cz Skloubit roli matky a dostihové trenérky je náročné za normálních okolností. V době pandemie koronaviru to ale přináší mnohem větší zápřah. Své zkušenosti s tím má Martina Havelková.

  Autor: Milan Novotný Různé Přečteno: 92x

 • Vyhlášený nouzový stav uvěznil cirkus Šimek v Holešově

  1. 04. 2020 13:00 − Zveřejněn před 3 dny

  Český rozhlas V Holešově na Kroměřížsku musí kvůli vládnímu nařízení o omezení pohybu zůstat cirkusová rodina. Nucenou přestávku využijí mimo jiné k opravám zázemí.

  Autor: Veronika Žeravová Různé Přečteno: 97x

 • ČT sport Jednou z nemnoha sportovních akcí, kterou nenarušila kronavirová stopka, protože skončila ještě dříve, než se pandemie v zámoří rozvinula, je série ve skijöringu. Ta začíná v některých oblastech USA nabývat na popularitě. Vyvrcholila v polovině března ve městě Midway v americkém státě Utah. Účastnilo se 250 trojic, což znamená kůň, jezdec a lyžař. Krátká...

  Autor: ČTK Ze zahraničí Přečteno: 71x

 • Jízda kolem osení přežila totality. Zkosil ji koronavirus

  31. 03. 2020 18:00 − Zveřejněn před 4 dny

  Novinky.cz logo S naprosto mimořádnou situací kolem pandemie koronaviru se musí vypořádat i pořadatelé tradiční akce Jízda kolem osení, jejíž historie sahá až do první poloviny 17. století a která v novodobé historii nikdy nebyla přerušena. Jezdci na koních letos téměř jistě nevyjedou.

  Autor: Aleš Honus, Právo Jezdecká turistika Přečteno: 90x

 • Jak sedláci u Chlumce

  31. 03. 2020 13:00 − Zveřejněn před 4 dny

  Šifra logo Proč nejsme potravinově soběstační? A jak se přihodilo, že se kdysi úrodné české lány, luhy, skaliny a háje mění v otrávenou poušť?

  Autor: Milan Vidlák Různé Přečteno: 134x

 • iDNES.cz Ve stáji Valencio ve Velkých Karlovicích se starají o více než padesát koní, kdy budou moct závodit, však otec František a syn Radek Holčákovi netuší. Na nepřízeň osudu ovšem úspěšní dostihoví trenéři nežehrají.

  Autor: Petr Fojtík Dostihy Přečteno: 120x

 • Deník.cz V dobách své největší slávy patřil žokej Jiří Kameníček k absolutní špičce. Jezdil pro přední evropské trenéry, dostihovým sportem se živil v Itálii a Německu. Úspěchy sbíral i na české scéně, v roce 2003 bojoval v sedle Maskula o vítězství ve slavné Velké pardubické, nakonec ho na druhé místo odsunula Registana s německým žokejem Peterem Gehmem, o dva...

  Autor: Roman Brhel Dostihy Přečteno: 145x

1 2 3 144

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: