Články

Všechny články, vydané na EQUICHANNELu, řazené podle data vydání.

 • iROZHLAS Dostihový kůň reprezentující Českou republiku dosáhl v Anglii výjimečného úspěchu. Na královském závodišti v Ascotu skončil valach Subway Dancer v elitní konkurenci na třetím místě a vydělal svému týmu přes čtyři miliony korun. Ani historický úspěch ale pravděpodobně popularitě rovinových dostihů v Česku nijak nepomůže.

  Autor: Jakub Marek Dostihy Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 419

 • iDNES.cz Tradičními pomocníky při likvidování kalamitního dřeva jsou v lesích na Žďársku i koně. Díky nim se dostává pokácená a očesaná kulatina citlivěji k hlavním cestám. Za směnu zvládne jeden kůň odtahat i pětadvacet kubíků dřeva. Názoru, že jsou zvířata při takové práci týrána, se kočí jen směje.

  Autor: Jiří Bárta Práce s koňmi Počet přečtení: 359

 • Martinův derby zápisník Tahle fotka pro mě ve zkratce symbolizuje 128. Velkou pardubickou. Vpravo stojící Jan Faltejsek si na sedmiletém Tzigane du Berlais dojel pro páté vítězství za uplynulých sedm let a stal se tak druhým nejúspěšnějším žokejem v dlouhé historii slavného dostihu.

  Autor: Martin Cáp Dostihy 1 Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 832

 • Deník.cz Do Zduchovic u Příbrami míří desítky koní, jezdců a stovky diváků. Od úterý 16. října se tam koná Mistrovství Evropy koní plemene appaloosa. O závodech jsme si povídali s Drahomírou Košvancovou z Mladé Boleslavi, jednou z organizátorek evropského šampionátu.

  Autor: Jiří Macek Western & Rodeo Počet přečtení: 297

 • Vyjádření stáje Orling k rozhovoru s Martinou Růžičkovou

  9. 10. 2018 21:00 − Zveřejněn před 36 dny

  Ing. Kateřina Dušková ze společnosti Orling, majitele stejnojmenné stáje, nás poprosila, zda bychom mohli na těchto stránkách zveřejnit vyjádření spol. Orling k rozhovoru uveřejněnému v MF Dnes a na idnes.cz "Vzali mi koně. Úspěch se neodpouští, říká dostihová trenérka Růžičková".

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 901

 • iROZHLAS Většina dostihových koní nevyhraje tolik závodů za celý život, klisna Winx ale nic jiného než vítězství už přes tři roky nezná. Po vítězství v dostihu Turnbull Stakes a australském Flemingtonu vyhrála už 28. dostih v řadě.

  Autor: Vojtěch Man Dostihy Počet přečtení: 257

 • iDNES.cz Předloni přivedla trenérka Martina Růžičková hnědáka Charm Looka k triumfu ve Velké pardubické. Loni sice Charm Look titul neobhájil, ale koně z jejího tréninku vyhráli 14 dostihů v sezoně, více než kdykoliv předtím. Přesto je najednou takřka bez koní. Majitelé, především z firmy Orling, je ze stájí v Pohoří v létě odvezli.

  Autor: Tomáš Macek Dostihy Počet přečtení: 673

1 2 3 115

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: