Články

 • První kvalifikace bude s obhájcem vítězství na startu

  24. 05. 2017 12:00 − Zveřejněn dnes

  Souboj loňského vítěze I. kvalifikace Kasima s druhým Rabbit Wellem Systém kvalifikačních dostihů startuje v sobotu odpoledne na pardubickém závodišti pěkně zostra. Startovní listina Velké ceny města Pardubic čítá šestnáct jmen a polovinu z nich jsme viděli loni v říjnu ve Velké pardubické. Nechybí ani vítěz 126. ročníku Velké pardubické s Českou pojišťovnou, desetiletý tmavý hnědák Charme Look.

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 21

 • Anglický plnokrevník a chov sportovních koní

  23. 05. 2017 08:00 − Zveřejněn včera

  Ve středu 24. května od 18 hodin pronese Ing. Karel Regner na toto téma přednášku v Císařském hostinci v Kladrubech nad Labem.

  Autor: Tisková informace Pozvánky Počet přečtení: 102

 • HaflingerCup rozšířen o skokovou hobby kategorii!

  18. 05. 2017 18:00 − Zveřejněn před 6 dny

  IMG_5625.jpg Jsme velmi rádi, že postupně přibývá sportujících haflingů a že majitelé a jezdci těchto koní mají zájem o účast v oficiálních soutěžích. Abychom podpořili jejich aktivitu a zdravou soutěživost, která může jedině přispět k dalšímu zvyšování úrovně, připravili jsme ve spolupráci s naší sportovní komisí pro letošní sezónu sportovní žebříček...

  Autor: Veronika Jenikovská Pony sport Počet přečtení: 215

 • V sobotu do Třešti za chladnokrevníky

  18. 05. 2017 11:00 − Zveřejněn před 6 dny

  Den chladnokrevných koní Třešť Svaz českomoravského belgického koně za pomoci stáje Drastych pořádá 20. května Den chladnokrevných koní v Třešti.

  Autor: EQCH redakce Pozvánky Počet přečtení: 186

 • Delight My Fire splnila kvalifikaci na Velkou pardubickou

  17. 05. 2017 16:00 − Zveřejněn před 7 dny

  Dostihový spolek Podmínky kvalifikace na 127. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou už splnili tři z přihlášených koní. Po Charme Lookovi, který jako vítěz loňského ročníku má kvalifikaci automaticky zajištěnou, je třetí účastnicí Velké pardubické sedmiletá Delight My Fire. Právo startu v legendárním dostihu si vyběhla v milánském dostihu.

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 253

 • Květnové závody na Suché

  16. 05. 2017 12:00 − Zveřejněn před 8 dny

  Veronika Špačková Druhou májovou sobotu se v areálu Jezdeckého klubu Hřebčín Suchá konaly parkurové závody, kde se dle rozpisu závodilo od Hobby soutěže do 80 cm, přes parkury stupňů „Z“,“ZL“, „L**“ a nejvyšší soutěží dne bylo dvouhvězdové S.

  Autor: Michaela Javůrková Skokové ježdění Počet přečtení: 209

 • Mamadysh, Zock, Riverton AKTUALIZACE: Klasickým vítězem se stal Sir Sun // Tuto neděli vyvrcholí první část letošní sezóny v Conseq Parku Velká Chuchle úvodním dostihem Klasické trojkoruny. V 96. Velké jarní ceně Pražské plynárenské (Listed, 1600 m, 550 tis. Kč) se představí jedenáct tříletých hřebců a dostih nemá jednoznačného favorita. Celkem se uskuteční osm dostihů, nominováno...

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 253

 • Dostihový spolek V seznamu přihlášek do 127. Velké pardubické s Českou pojišťovnou se v prvním kole přihlášek objevilo třiatřicet jmen koní. Své zástupce tu mají nejen tuzemské stáje, ale i konkurence ze Slovenska a Francie. Někteří trenéři s přihláškami vyčkávají ještě na zářijový termín. Nový systém přihlášek jim totiž umožňuje dohlásit koně za výrazně nižší...

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 215

 • Dan Bárta a Zdeněk Suchý natáčeli v rezervaci Nový dokumentární a cestopisný seriál o přírodě včera v rezervaci velkých kopytníků v bývalém vojenském prostoru Milovice natáčeli režisér Zdeněk Suchý a muzikant Dan Bárta, který se v dokumentu představí jako moderátor, ale i jako jeden z kameramanů. Záběry vznikaly jak na pastvině u Benátek nad Jizerou, kde jsou zubři a divocí koně, tak u Milovic, kde jsou...

  Autor: Tisková informace Různé Počet přečtení: 229

 • Achaltekinský kůň: přednáška Geldy Kyarizova

  9. 05. 2017 22:00 − Zveřejněn před 15 dny

  Geldy Kyarizov Pro milovníky achaltekinských koní máme zajímavou pozvánku - 11. května 2017 od 16 hodin se koná na půdě Pedagogické fakulty UK přednáška znalce tohoto plemene.

  Autor: Tisková informace Pozvánky Počet přečtení: 305

1 2 3 486

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: