Články

Všechny články, vydané na EQUICHANNELu, řazené podle data vydání.

 • NH Kladruby nad Labem uspořádal po svém otevření první závody

  8. 07. 2020 11:00 − Zveřejněn před 4 dny

  Jiří Nesvačil junior Po koronavirových omezeních se v Národním hřebčíně Kladruby nad Labem odehrála první větší akce pro veřejnost. V sobotu 4. července 2020 se na závodišti v Kladrubech nad Labem konaly jednodenní závody spřežení.

  Autor: Tisková informace Spřežení Přečteno: 106x

 • Parkurové závody CSIO se vrací do Prahy

  7. 07. 2020 11:00 − Zveřejněn před 5 dny

  Chuchle Arena Praha Ve středu 1. července 2020 byly do kalendáře Mezinárodní jezdecké federace (FEI) zapsány oficiální mezinárodní parkurové závody CSIO3 a CSIYH1, které se budou konat v novém moderním areálu Chuchle Arena Praha. Organizátorem závodů bude stejně jako u závodů Global Champions Prague PlayOffs Czech Equestrian Team ve spolupráci s V Team Prague. Po 12 letech se opět mohou...

  Autor: Tisková informace Skokové ježdění Přečteno: 104x

 • I. kvalifikace na 130. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou Osmičku dostihů nabídl první ze tří červencových mítinků na Pardubickém závodišti. Vrcholem byla úvodní kvalifikace na 130. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou. V této Ceně města Pardubice – EURO EQUUS úřadoval vítěz loňského ročníku legendárního dostihu Theophilos. K cestě za vítězstvím jej ale hodně potrápil Hegnus.

  Autor: Tisková informace Dostihy Přečteno: 81x

 • Strnadlová obhájila vítězství ve Velké ceně Frenštátu Po základním kole Velké ceny Frenštátu, která se jela jako druhé kolo Českého skokového poháru, to na obhajobu vítězství Lucie Strnadlové nevypadalo, ale nakonec se jí to v sedle Feminy přece jen podařilo, když zajela nejlepší finálový parkur.

  Autor: Tisková informace Skokové ježdění Přečteno: 84x

 • Pardubická sobota bude s trojicí vítězů Velké pardubické

  3. 07. 2020 11:00 − Zveřejněn před 9 dny

  Theophil, vítěz loňské Velké pardubické Zahájení pardubické sezóny před dvěma týdny komplikovalo počasí, kvůli němuž se nakonec odběhl pouze jediný kros, ovšem tuto sobotu je na programu hned šestice krosů včetně Ceny města Pardubic – EURO EQUUS – I. kvalifikace na 130. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou (I. kat., 5800 m). Na jejím startu bude dvojice koní, která figuruje na listině vítězů...

  Autor: Tisková informace Dostihy Přečteno: 107x

 • 92. Karlovarská dvojnásobná míle

  2. 07. 2020 19:00 − Zveřejněn před 10 dny

  Dominique se pokusí po triumfu na překážkách vyhrát i na rovině Po měsíční přestávce se do dvorského areálu Hipodromu Holoubek vrací dostihové dění. Tentokrát i s diváckou kulisou, nabídkou sázek a s dvěma vrcholy. Nabídce osmi rovinových dostihů dominuje 92. ročník Karlovarské dvojnásobné míle - Cena Karlovarského kraje. Do 3200 m dlouhého testu I. kategorie si na základě svých dosavadních výkonů jednotliví účastníci...

  Autor: Marcela Kozová Dostihy Přečteno: 101x

 • Hegnus - vítěz první kvalifikace na VP 2019 I přes nutné změny v letošní termínové listině způsobené koronavirovou pandemií zůstává zachován čtyřdílný seriál kvalifikací na říjnou 130. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou. Všechny čtyři mítinky se uskuteční během letních prázdnin, první z nich už tuto sobotu 4. července.

  Autor: Tisková informace Dostihy Přečteno: 94x

 • Jan Štětina ve Frenštátě v roce 2019 Jedním z nejvěrnějších účastníků Českého skokového pohár je Jan Štětina z plzeňské Jezdecké stáje Schneider. Se svými svěřenci se chystá i na další kolo do Frenštátu pod Radhoštěm. „Věřím, že travnaté kolbiště bude v perfektní kondici,“ říká.

  Autor: Tisková informace Skokové ježdění Přečteno: 110x

 • Vyjádření Jockey Clubu ČR k události ve Slušovicích dne 27. 6. 2020

  30. 06. 2020 10:00 − Zveřejněn před 12 dny

  Jockey Club ČR Jockey Club České republiky vyjadřuje své politování nad nešťastnou událostí, k níž došlo při dostihovém dni 27. 6. 2020 ve Slušovicích. Přímo při dostizích museli být utraceni tři koně, dva v rovinovém dostihu a jeden kůň v překážkovém dostihu. Jedná se o incident, který je velice nepříjemný pro všechny zúčastněné, v první řadě pro majitele koní a...

  Autor: Tisková informace Dostihy Přečteno: 203x

 • Pardubice, Evropské město koní 2020

  30. 06. 2020 09:00 − Zveřejněn před 12 dny

  Olympijskou disciplínou je jezdecká všestrannost už od roku 1912 Pardubice se pro rok 2020 staly nositelem prestižního putovního titulu Evropské město koní, který si od roku 2016 předávají města sdružená v síti EURO EQUUS. Jejich společným jmenovatelem je dostihová tradice a chov koní. Nositel titulu se vždy na rok stává středobodem dění a v kulisách daného města se odehrává vše, co se tradice jezdectví a chovu koní týká.

  Autor: Tisková informace Různé Přečteno: 115x

1 2 3 549

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: