Články

 • Fotografie Vojtěcha Lukáše Výstava fotografií Vojtěcha Lukáše „Návrat kopytníků do české krajiny“ bude ode dneška přístupná veřejnosti v Evropském domě v Jungmannově ulici v Praze 1. Galerie v přízemí objektu, kde sídlí Zastoupení Evropské komise a Informační kancelář Evropského parlamentu v ČR, představí kolekci těch nejlepších snímků, které autor v minulých dvou letech...

  Autor: Tisková informace Různé Počet přečtení: 17

 • Dostihový infoservis CONSEQ PARK Velká Chuchle Dostihový den českých lídrů - třetí díl letošní dostihové sezóny v Conseq Parku Velká Chuchle měl ve svém programu dva ostře sledované dostihy a v obou se prosadili žokej Radek Koplík a trenér Arslangirej Šavujev. Jeho svěřenci opanovali celkem tři dostihy odpoledne, stejně jako žokej Jaromír Šafář.

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 40

 • Rudolfův pohár 2017 - výsledky

  24. 04. 2017 11:00 − Zveřejněn včera

  Jiří Nesvačil jun. Národní hřebčín Kladruby nad Labem, s. p. o., uspořádal po záštitou ministra zemědělství Mariana Jurečky, ministra kultury Daniela Hermana a hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického ve dnech 20. – 23. 4. 2017 mezinárodní závody spřežení Rudolfův pohár. Zúčastnilo se jich 70 spřežení z 8 evropských zemí.

  Autor: Tisková informace Spřežení Počet přečtení: 85

1 2 3 484

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: