Články

Všechny články, vydané na EQUICHANNELu, řazené podle data vydání.

 • Letošní nabídka plnokrevné krve pro teplokrevný chov

  21. 02. 2018 06:00 − Zveřejněn dnes

  Veles S novým katalogem plemeníků PK ČT pro rok 2018 jsme se dozvěděli i skvělou novinku. Nabízeni jsou rovnou čtyři plemeníci A 1/1, z toho dva jsou prověřeni přímo na nejvyšší úrovni ve sportu. A k dispozici jsou i hřebci s vysokým podílem plnokrevné krve... Letos je nabídka plnokrevných hřebců pro teplokrevný chov více než zajímavá!

  Autor: Eva Holubcová Plemeníci Počet přečtení: 57

 • Petr Vlašic se čtyřspřežím V hale Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně se v neděli 18. února uskutečnilo již třetí vozatajské kolo Zimního jezdeckého poháru České jezdecké federace 2018. Ve všech třech kategoriích uspěl Milan Domes, který ovládl kategorii dvojspřeží.

  Autor: Tisková informace Spřežení Počet přečtení: 119

 • Divocí koně v Hradci Králové a u Jaroměře dostali větší výběhy

  19. 02. 2018 10:00 − Zveřejněn před 2 dny

  Hradec Králové - Dvě skupiny divokých koní, které byly před měsícem převezeny ze středočeských Milovic do lokality Plachta v Hradci Králové a na Josefovské louky u Jaroměře, dostaly větší výběhy. Aklimatizace devíti koní v novém prostředí byla bez komplikací. Největší problém jsou neukáznění návštěvníci, kteří se koně snaží krmit nebo se na ně...

  Autor: ČTK Různé Počet přečtení: 126

 • Narozeninové vítězství Jana Štětiny v Zimním jezdeckém poháru

  19. 02. 2018 09:00 − Zveřejněn před 2 dny

  Jan Štětina Druhé kolo Zimního jezdeckého poháru ČJF 2018 ve skocích ovládl Jan Štětina, který si tak nadělil dárek ke svým 37. narozeninám. Ty shodou okolností slaví právě v sobotu 17. února. Do finále mezi 10 nejlepších ve Velké túře postoupil se třemi koňmi.

  Autor: Tisková informace Skokové ježdění Počet přečtení: 99

 • O umírání

  19. 02. 2018 05:00 − Zveřejněn před 2 dny

  Ilustrační foto I když je tohle téma tak trochu tabu, týká se všech. Nás, co máme zvířátka, bohužel asi nejvíc, protože se s ním setkáváme častěji. Člověk bez zvířat, má-li v životě štěstí, ho může tak trochu vytěsnit a se smrtí se potkat jen několikrát za život. My musíme být připravení, že náš čtyřnohý svěřenec nás velmi pravděpodobně relativně brzy opustí....

  Autor: Katka Lipinská Různé Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 1071

 • Iveta Jebáčková-Lažanská dělá osvětu! Odkaz na reportáž najdete v článku // Každý z nás, koňáků, se již setkal s tzv. Krmiči. Tedy lidmi, kteří nedovoleně krmí naše koně. Tito náhodní kolemjdoucí, někdy i cíleně k nám mířící procházkáři, možná i přímo naši sousedé, si buď neuvědomují, nebo nechtějí uvědomit, že jakákoli manipulace s cizím zvířetem je naprosto proti zásadám...

  Autor: EQCH redakce Různé Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 14698

 • Jezdecký festival 2018 se blíží - místenky v prodeji

  16. 02. 2018 16:00 − Zveřejněn před 5 dny

  skoky Zájemci si mohou zakoupit místenky k sezení na vyhrazené tribuně. // Pátý ročník Jezdeckého festivalu na výstavišti v Lysé nad Labem nabídne celkem 36 soutěží ve čtyřech jezdeckých disciplínách, kterými jsou drezura, skoky, spřežení a voltiž. Pětidenní akce proběhne od středy 21. do neděle 25. března 2018.

  Autor: Tisková informace Pozvánky Počet přečtení: 319

 • Český rozhlas V životopisné knize Sport královen (1957) barvitě líčí pád svého koně v dostihu Velká národní steeplechase. V té době byl Dick Francis ještě hodně úspěšný žokej, který vyhrál víc než 350 dostihů. Na to, proč tehdy tak skvělý kůň a jasný favorit závodu nečekaně zkolaboval, nikdy nepřišel.

  Autor: Ivan Němec, Věra Luptáková Různé Počet přečtení: 180

 • Josef Hrouda Sportovní hala Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně se stane ve dnech 17. a 18. února dějištěm vozatajských závodů zařazených do seriálu Zimního jezdeckého poháru České jezdecké federace 2018. Pro další body si tam jedou letošní favorité.

  Autor: Tisková informace Spřežení Počet přečtení: 148

 • Don Juan de Hus Stejně jako každý rok vydala německá jezdecká federace aktuální odhady plemenných hodnot, které mají sloužit jako pomůcka chovatelům pro výběr vhodného plemenného hřebce. Již druhým rokem jsou OPH rozděleny na hodnocení mladých koní a sportu, tedy u každého hřebce jsou hodnoceny úspěchy jeho mladých potomků a zvlášť úspěchy jeho potomků ve sportu.

  Autor: Martina Cerhová Plemeníci 2 Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 952

1 2 3 1141

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: