Články

Všechny články, vydané na EQUICHANNELu, řazené podle data vydání.

 • Nezapomeňte na stájové kočky!

  22. 11. 2017 19:00 − Zveřejněn včera

  Kočka a zima úvodní Zima už pomalu ale jistě klepe na dveře. Sníh, led a teploty hluboko pod bodem mrazu už na sebe nenechají dlouho čekat. Neměli bychom ale nadcházející klimatické změny řešit pouze v souvislosti s našimi koňmi. I stájové kočky totiž budou, s největší pravděpodobností, naši pomoc naléhavě potřebovat. Ještě než tedy udeří skutečně třeskuté mrazy, nebude...

  Autor: Gabriela Rotová Různé Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 489

 • Když se svěří... Veronika Živnová

  22. 11. 2017 06:00 − Zveřejněn včera

  Veronika Živnová MVDr. Veroniku Živnovou jistě dobře znají ti, kterým učarovali španělští koně a klasické drezúrní ježdění. Ti ostatní se s ní možná setkali na některé z velkých výstav či show, kde se svými charismatickými koňmi často vystupuje. A kdo ji ještě nepotkal, může třeba tento víkend zavítat na kurz klasické drezury a Alta Escuely vedený profesorem Angelem Cidem...

  Autor: EQCH redakce Kdo je kdo Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 928

 • Předsevzetí versus reál (aneb jak se plní sny) - část III.

  21. 11. 2017 07:00 − Zveřejněn před 2 dny

  Závody endurance Staré Sedlo Píše se rok 2017 a od mého posledního fejetonu uplynuly krásné tři roky. Tři roky, během kterých jsem jistě mohla nasbírat plno podkladů pro další díly mého seriálu: kdybych ovšem byla bývala jezdila.

  Autor: Kateřina Mrázová Fejetony 2 Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 904

 • Dekovat, či nedekovat? Zeptejte se svého koně!

  20. 11. 2017 05:00 − Zveřejněn před 3 dny

  Kůň Poltergeist z uvedeného experimentu se dotýká symbolu "deka". Nevíte, zda máte svému koni dát do výběhu deku? Hledáte odpovědi v odborných publikacích a na sociálních sítích? Zkuste se raději zeptat svého koně. Podle nejnovějších výzkumů to není až tak nemožné.

  Autor: Gabriela Rotová Etologie koní 3 Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 4108

 • Celoroční snahy leadreinistů vyvrcholily v Lysé

  16. 11. 2017 07:00 − Zveřejněn před 7 dny

  Kristýna Smejkalová a MurthWaite Tikka Lead Rein, soutěže dětí na ponících vedených vodičem, jsou mimořádnou příležitostí, jak mohou rodiče uvést své děti do světa jezdectví bezpečně, kultivovaně a s noblesou. Pod drobnohledem posuzovatelů těchto tříd totiž není jen jezdecký projev dítěte a jeho schopnost navázat s poníkem kontakt a spolupráci, ale i celkový dojem, který spoluvytváří výkon...

  Autor: Iveta Lewingerová, Rafífa Hamoudová Pony sport Počet přečtení: 719

 • Anna Kellnerová a Aleš Opatrný startovali v Dauhá Skvělými výkony se rozloučili čeští jezdci s letošním ročníkem Global Champions Tour. V Dauhá, které závěrečný díl nejprestižnější světové série v parkurovém skákání hostilo, pomohla Anna Kellnerová týmu Berlin Lions v Global Champions League ke 13. pozici. Aleš Opatrný se v individuálním závodě probojoval až do finálové Grand Prix, v níž obsadil 21....

  Autor: Tisková informace Skokové ježdění Počet přečtení: 265

 • V sedle: Pět týdnů mezi islandskými koňmi

  15. 11. 2017 08:00 − Zveřejněn před 8 dny

  Plemenný hřebec Stakkur Věděli jste, že kůň, který jednou Island opustí, se už nesmí vrátit? Že existuje patnáct barevných kombinací islandských koní? A jaké to je trávit na Islandu léto? V novém čísle časopisu V sedle se dočtete nejen to!

  Autor: Lenka Vrátná Z časopisů Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 1324

 • V pátek na Hubertovu jízdu do Equiservisu!

  14. 11. 2017 22:00 − Zveřejněn před 9 dny

  Equiservis Hubertova jízda Přijďte tento pátek do kamenné prodejny EQUISERVIS v Rudné u Prahy na tradiční EQUISERVIS Hubertovu jízdu a užijte si nakupování za extra zvýhodněné ceny!

  Autor: tým Equiservisu PR článek Počet přečtení: 329

 • iDNES.cz Hřebčín splnil úkol a podal přihlášku do UNESCO, celá mise ještě zdaleka dotažená není. Do hry o prestižní zápis na Seznam světového kulturního dědictví nyní vstupují architekti a posléze i komisaři z Paříže.

  Autor: Stanislava Králová Chov koní Počet přečtení: 201

 • A ZASE BAHNO kam se podíváš...

  14. 11. 2017 07:00 − Zveřejněn před 9 dny

  Zimní výběh v Lažánkách - Možná se shodneme, že bahno u koní je věc, která spojuje koňáky všech vyznání. Ať už jsou to vyznavači boxování, nebo držení koní non-stop venku, ať jezdí na udidlech, nebo bez nich, ať chodí jejich koně bosí, nebo okutí, pod anglií nebo pod westernovými sedly - prostě jedno mají v mokré části roku zaručeně alespoň v některých místech ploch společné: BAHNO.

  Autor: Iveta Jebáčková-Lažanská Ustájení a péče o koně 3 Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 3313

1 2 3 1125

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: