Články

Všechny články, vydané na EQUICHANNELu, řazené podle data vydání.

 • Hlavní slovo mají v neděli na karlovarském závodišti dvouletí

  16. 08. 2019 16:00 − Zveřejněn před 2 dny

  Torrero je zajímavým účastníkem Ceny Masise Předposlední dostihové odpoledne letošní sezóny na karlovarském HIPODROMU HOLOUBEK proběhne ve znamení plnokrevného dorostu.

  Autor: Marcela Kozová Dostihy Přečteno: 69x

 • Avondale WBFSH vydalo nové rankings v červnu 2019, což znamená asi nejrychlejší celosvětový přehled o nejlepších koních a plemenících, který vůbec lze mít na jednom místě. My se podíváme výběrově na zoubek všestrannosti. Celým hodnocením se vine červená linka Heraldika… a na závěr jeden příběh. Příběh toho nejlepšího.

  Autor: Eva Holubcová Všestrannost Přečteno: 379x

 • Za sportem, na Friendsfest nebo vzdělávat se?

  15. 08. 2019 07:00 − Zveřejněn před 3 dny

  Kvalifikační závody working equitation na MČR CSWE I další z letních víkendů bude plný událostí, jejichž společným jmenovatelem je FEI sport. Pomyslným vrcholem je MČR skoky děti/junioři, které proběhne ve dnech 14. až 18. srpna ve středočeských Zduchovicích. Skokoví jezdci se ale sejdou i na mnoha dalších místech naší republiky, stačí, když nahlédnete do on-line databáze Jezdeckého informačního systému...

  Autor: EQCH redakce Pozvánky Přečteno: 210x

 • První turnaj koňského póla na pláži v České republice

  14. 08. 2019 15:00 − Zveřejněn před 4 dny

  Taxis Beach Polo 2019 Seriál koňského póla na Pardubickém závodišti pokračuje třetím turnajem TAXIS BEACH POLO. Na pardubickém závodišti se tentokrát bude hrát na písku, a to dokonce pod záštitou argentinského velvyslanectví, Pardubického kraje a města Pardubice. Jde o vůbec první turnaj koňského póla „na pláži“ v České republice. Diváky čeká zajímavá podívaná.

  Autor: Tisková informace Pólo Přečteno: 104x

 • Když se svěří... Kateřina Mandysová

  14. 08. 2019 07:00 − Zveřejněn před 4 dny

  Kateřina Mandysová..."Co mi koně dali a vzali?" Kateřina Mandysová a pardubické dostihové závodiště. Jedno bez druhého si dnes lze jen těžko představit. Kateřina je totiž nepřehlédnutelná. Manažerka dostihového a sportovního provozu pardubického dostihového závodiště, manažerka výstavy Koně v akci, držitelka licence trenéra dostihových koní, chovatelka, maminka dcery Karolíny, majitelka čtyř psů a...

  Autor: Gabriela Rotová Kdo je kdo Přečteno: 478x

 • P8104273.JPG Na dostihovém závodišti v Pardubicích byla na programu již III. kvalifikace na 129. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou. Na startu bylo celkem devět koní a především dvojice od trenéra Váni Ange Guardian a No Time To Lose vzbuzovala respekt. Kromě kvalifikace čekalo na diváky dalších sedm dostihů.

  Autor: Monika Suchánková Dostihy Přečteno: 252x

 • Okáč bojínkový Vymírání hmyzu, včetně včel a motýlů, patří k největším problémům ochrany přírody v Evropě. Němečtí vědci přitom zjistili, že v posledních 25 letech ubylo ve střední Evropě celých 75 procent hmyzu*.

  Autor: Tisková informace Různé Přečteno: 62x

 • Mámy více dětí, které nevzdaly koně

  12. 08. 2019 06:00 − Zveřejněn před 6 dny

  Láska dětí a koní vnáší do rozvoje nových generací obrovská pozitiva Jistě jste je už také potkali – rázné ženské, které jedou na vyjížďku s vlastní drobotinou a stíhají nejen korigovat mladého koníka pod svým zadkem, ale i dohlížet na předpisový sed potomstva… Mladé paní, které vypadají na dvacet, přesto mají po boku tři děti a na krku chod koňského statku. Šikovné boubelaté selky, které jsou stále usměvavé, přestože...

  Autor: Iveta Jebáčková-Lažanská Ustájení a péče o koně Přečteno: 1662x

 • Slavia pojišťovna novým titulárním partnerem Velké pardubické

  11. 08. 2019 22:00 − Zveřejněn před 7 dny

  98. České Derby se blíží Slavia pojišťovna se stala novým titulárním partnerem Velké pardubické. Pojišťovna, která nese jméno se 150letou historií, a i dnes je ryze českou pojišťovnou, začíná spolupracovat s Dostihovým spolkem a.s., pořadatelem dostihů na Pardubickém závodišti. Legendární 129. Velká pardubická tak získává nové oficiální označení: 129. Velká pardubická se Slavia...

  Autor: Tisková informace Dostihy Přečteno: 76x

 • Divocí koně v Milovicích Největší hrozbě za dobu své existence čelí populární rezervace divokých koní, zubrů a zpětně šlechtěných praturů v bývalém vojenském prostoru Milovice. Kvůli dalšímu odkladu rozšíření, které je schválené od roku 2016, musí ochránci do konce srpna evakuovat nebo utratit 31 zvířat. Tedy přibližně třetinu současného počtu.

  Autor: Tisková informace Různé Přečteno: 56x

1 2 3 1224

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: