Články

Všechny články, vydané na EQUICHANNELu, řazené podle data vydání.

 • Výhodné permanentky a vstupenky do Pardubic

  22. 03. 2019 14:00 − Zveřejněn včera

  Dostihový spolek Dostihová sezona se rychle blíží a tak je nejvyšší čas pořídit si permanentku na rok 2019. V prodeji jsou také vstupenky na jednotlivé dostihové dny včetně 129. Velké pardubické steeplechase. Navíc při včasném nákupu víkendových vstupenek na vrchol české překážkové sezony je možné získat slevu.

  Autor: Tisková informace Různé Přečteno: 44x

 • NH Kladruby navštívili noví zástupci Asociace švédské královské jízdní gardy Budoucí spolupráce Národního hřebčína Kladruby nad Labem a Asociace švédské královské jízdní gardy bude nově spočívat na paní Leně Linn a panu Marcusi Lundholmovi, kteří zavítali do národního hřebčína dne 15. března 2019, doprovodem na první cestě do České republiky jim byl pan Bo Slättsjö a pan Karel Babor.

  Autor: Tisková informace Chov koní Přečteno: 56x

 • Trakéni vrací úder II.

  22. 03. 2019 06:00 − Zveřejněn včera

  Nurmi a White Girl TSF V navazujícím překladu článku vydaného roku 2005 v časopise Horse Magazine pokračujeme v analýze znovuobnovení zájmu o trakénského teplokrevníka. Změna se odehrála v 90. letech, kdy pomalu ale jistě rostl počet koní, kteří úspěšně prezentovali plemeno v drezúře a ve všestrannosti, a špatná pověst trakéna se pomalu měnila...

  Autor: The Horse Magazine Chov koní Přečteno: 324x

1 2 3 1201

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: