Články

Všechny články, vydané na EQUICHANNELu, řazené podle data vydání.

 • Záplavy odnesly koně, našli ho na střeše kilometry daleko

  16. 07. 2018 20:00 − Zveřejněn před 3 dny

  Novinky.cz logo Když rozsáhlé záplavy odnesly v pátek z farmy v japonském Mabi samici amerického miniaturního koně jménem Leaf, tamní zaměstnanci se obávali nejhoršího. Záchranářům se však zvíře podařilo po třech dnech najít. Nacházelo se na střeše jednoho z domů několik kilometrů od farmy, píše server news.com.au.

  Autor: Tisková informace Různé Počet přečtení: 117

 • Zdary i nezdary Isabell Werth

  16. 07. 2018 10:00 − Zveřejněn před 3 dny

  Isabell Werth Máte rádi Isabell Werth. Je to kontroverzní jezdkyně a ne každému se její styl líbí, ale jedno se jí musí nechat - je nesmírně vytrvalá a na drezurní špičce se drží už opravdu dlouho. První rozhovor s ní přinesl Horse Magazine před více než pětadvaceti lety. Co se za tu dobu změnilo a jaký má recept na vytrvalost? A jak je to s tím rollkurem? To všechno jsou...

  Autor: The Horse Magazine Drezurní ježdění Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 898

 • Anastasja Vištalová Po startu na paralympijských hrách v Riu de Janeiro v roce 2016 si Anastasja Vištalová splní další sportovní sen. V září bude třiadvacetiletá úspěšná jezdkyně reprezentovat Českou republiku v paradrezuře na Světových jezdeckých hrách.

  Autor: Tisková informace Parajezdectví Počet přečtení: 137

 • Chovatelský den Hřebčince Tlumačov

  13. 07. 2018 07:00 − Zveřejněn před 6 dny

  Ukázka svatebního veselí Jediný moravský hřebčinec připravil pro moravské chovatele a příznivce koní tradiční Chovatelský den v prostorách historií opředeného hřebčince. Ač ředitel hřebčince Ing. David Olejníček ve svém úvodním slovu v programu říká „chovatelský den je ale na druhou stranu stále jen „slabým“ odvarem slavné historie Jezdeckých dní v Tlumačově, které...

  Autor: Jana Fatenova Výstavy a show Počet přečtení: 345

 • Poklady Britských ostrovů - shire horse

  12. 07. 2018 09:00 − Zveřejněn před 7 dny

  Skeyton Matthew...plemenný hřebec Farmy Mysletice, který bohužel uhynul V dnešním díle seriálu o původních plemenech koní a pony Velké Británie si představíme jedno z největších plemen koní světa - plemeno shire horse. Pár slov nám o těchto "britských korunovačních klenotech" prozradí i jeden z mála českých chovatelů "něžných obrů", pan David Špinar.

  Autor: Gabriela Rotová Chov koní 1 Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 1017

 • Škola jezdectví bude mít novou odbornou učebnu

  11. 07. 2018 20:00 − Zveřejněn před 8 dny

  Deník.cz Kladruby nad Labem nejsou sídlem pouze národního hřebčína, ale také Střední školy chovu koní a jezdectví, jejíž odborná učebna potřebuje rekonstrukci, aby následovala trendy moderního vzdělávání. S úpravou učebny škole pomůže kraj.

  Autor: Redakce Deník.cz Různé Počet přečtení: 190

 • V 91 letech zemřel nejúspěšnější parkurový jezdec na OH Winkler

  11. 07. 2018 17:00 − Zveřejněn před 8 dny

  logo iSport Ve věku 91 let zemřel nejúspěšnější parkurový jezdec v olympijské historii Hans Günter Winkler. Německý idol jezdeckého sportu vybojoval pod pěti kruhy v 50., 60. a 70. letech pět zlatých medailí a po jedné stříbrné a bronzové.

  Autor: ČTK, iSport.cz Skokové ježdění Počet přečtení: 163

1 2 3 1164

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: