ČHS otevírá další vzdělávací kurzy

25. 01. 2017 11:00

Obrázky: 2

Autor: Tisková informace Foto: archiv ČHS Rubrika: Hiporehabilitace Počet přečtení: 2854 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Česká hiporehabilitační společnost i letos nabízí další kurzy v oborech hipoterapie, aktivity s využitím koní a nově psychoterapie s využitím koní.

Teoretická část všech kurzů se přednáší na akademické půdě Mendelovy univerzity a aplikovaná část ve střediscích praktické výuky ČHS.
Všechny tři kurzy jsou 200hodinové včetně praktické části a zájemci musí splňovat požadavky na vzdělání v příslušeném oboru. Výuka začíná v říjnu 2017.

 HIPOTERAPIE

Kurz je určen pro fyzioterapeuty a ergoterapeuty s minimálně roční praxí v oboru. Kurz HT se skládá z tří jednotlivých teoreticko-praktických modulů, celkem 200 hodin, z toho 100 hodin teorie a 80 hodin odborné praxe. Součástí je 20 hodin samostatné práce s koněm. Kurz je organizován v souladu s programy celoživotního vzdělávání zdravotnických pracovníků a získal souhlasná stanoviska pro fyzioterapeuty a ergoterapeuty.

AKTIVITY S VYUŽITÍM KONÍ

Kurz je určen pro zájemce se vzděláním v pedagogické nebo sociální sféře. Je otevřen i pro absolventy zooterapeutických oborů. Kurz AVK se skládá z tří jednotlivých teoreticko-praktických modulů, celkem 200 hodin, z toho 100 hodin teorie a 80 hodin odborné praxe. Součástí je 20 hodin samostatné práce s koněm ze země.

PSYCHOTERAPIE POMOCÍ KONÍ

Kurz je určen pro zájemce s ukončeným středním, vyšším odborným nebo vysokoškolským vzděláním a psychoterapeutickým výcvikem. Kurz PPK se skládá z tří jednotlivých teoreticko-praktických modulů, celkem 200 hodin, z toho 100 hodin teorie a 80 hodin odborné praxe. Součástí je 20 hodin samostatné práce s koněm ze země. Kurz je organizován v souladu s programy celoživotního vzdělávání zdravotnických pracovníků a získal souhlasná stanoviska.

Podrobné informace o kurzech včetně platebních podmínek najdete na stránkách ČHS zde (pro přihlášku rolujte dolů) - http://kurzy-hiporehabilitace.com/kurzy/

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: