Chovatelský seminář v Ostravě

13. 01. 2020 11:00

Obrázky: 1

Autor: Rudolf Žimulák Rubrika: Chov koní Počet přečtení: 435 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Svaz chovatelů koní Moravy a Slezska z.s. si vás dovoluje pozvat na 4. Chovatelský seminář koní do Ostravy. A o jakých tématech se budeme bavit?

V první polovině dne se budeme věnovat výživě, a to s Ing. Mohelským, který sdělí, jaké krmení má vliv na jednotlivé tělesné funkce koně. Jeho dva bloky budou velice interaktivní a budeme mít možnost se zeptat na vše, co nás v této oblasti zajímá.

Druhá část dne bude obsahovat zajímavá témata věnovaná kožním onemocněním, které je v současné době velice aktuální, a MVDr. Lužná nás s touto problematikou blíže seznámí.

Téma odčervování a vnitřní parazité bude zajímat všechny. Stále řešíme toto téma a tak věřím, že přijde vhod. S obsahem této přednášky nás seznámí MVDr. Musálková Kateřina

Doktor Horník nás zavede do tajemství vírů a barev koní. Říkáte si, co je na tom... ale věřte, že po přednášce hned půjdete obhlížet své koně.

Dorazí i mistr Kysilka, europodkovář na nejvyšší úrovni. Vysvětlí a ukáže, čeho si máme všímat, když nám do stáje přijede podkovář.

Těšíme se na hojnou účast!

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: