České Contipro je novým partnerem EQUICHANNELu

11. 04. 2013 15:00

Obrázky: 4

Autor: EQCH redakce Rubrika: Z redakce Počet přečtení: 2858 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Partnerská základna EQUICHANNELu se utěšeně rozrůstá o dalšího milého člena, českou společnost Contipro Pharma a.s. Sídlí ve východních Čechách a již více než 20 let se věnuje výzkumu a výrobě v kosmetickém a farmaceutickém oboru. A ano, produkuje Anigran, který jste mohli vyhrát v naší nedávné soutěži :-)

Inspirativní příběh firmy mluví o rozvaze v začátcích podnikání i o tom, že když člověk vsadí na správnou myšlenku, bezhlavě nespěchá a uvážlivě investuje, co v začátcích získal, zadaří se. Tohle myšlení je EQUICHANNELu velmi blízké. V koních ostatně také platí "investovat" do začátku spoustu klidu a rozvahy, než můžete sklízet dlouhozrající ovoce :-) A proto jsme moc rádi, že se také Contipro stalo novým partnerem našeho webu a bude se podílet na rozvoji zdejšího obsahu.

Děkujeme! A vítejte "do rodiny" :-)

PS: Stále ještě máte možnost poslat nám pátý výherní příběh do soutěže! Pravidla jsou zde.

Chcete se na Anigran a aktivity našeho nového partnera poptat přímo z očí do očí? Zítra a v sobotu je najdete na veterinárním veletrhu VETfair v Kongresovém centru ALDIS v Hradci Králové. Na stánek č. 82 můžete přijít od 8 do 18 hodin a jste srdečně zváni. Plánek veletrhu a rozpis přednášek je přiložen pod článkem. Nepřehlédněte např. téma "Endokrinní a metabolická onemocnění koní".


Logo společnostiContipro Pharma a.s.
561 02 Dolní Dobrouč 401
Tel.: +420 465 519 530
E-mail: info@contipro.com

Contipro Pharma a. s. se již více než dvacet let zabývá výzkumem, vývojem a biotechnologickou výrobou aktivních látek pro kosmetický a farmaceutický průmysl. Díky vynikající kvalitě produkce a rozsáhlému výzkumnému zázemí patří mezi přední světové výrobce kyseliny hyaluronové a z ní odvozených aplikací.
Výzkumné aktivity laboratoří Contipra se mimo jiné zaměřují na hyaluronan, tkáňové inženýrství s přesahem do regenerativní medicíny, na hojení ran, vývoj nosičů pro cílenou distribuci látek a na stárnutí pokožky.

Firma z ptačí perspektivy :-)

Připojené obrázky

Připojené soubory

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: