Česká klusácká asociace informuje

6. 04. 2012 16:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Rubrika: Klusáci Počet přečtení: 5036 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

V tomto týdnu Česká klusácká asociace na svých stránkách upozornila na odstoupení prezidenta ČKA, Mgr. Jiřího Svobody.

Z funkce prezidenta České klusácké asociace odstoupil Mgr. Jiří Svoboda, zůstal nadále členem Výkonného výboru ČKA a z této pozice garantuje zajištění letošní dostihové sezóny v plánovaném rozsahu přibližně 17 dostihových dní uskutečněných mimo dostihové závodiště v Praze-Velké Chuchli zhruba podle zveřejněné termínové listiny a propozic dostihů počínaje dostihovým dnem 21. 4. 2012.

ČKAV současném plánu je těžištěm konání klusáckých dostihů v letošním roce závodiště ve Slušovicích s možností využití dalších mimopražských dostihových drah.

Iniciativa jakéhokoliv subjektu uspořádat dostihový den ve vlastní režii, ať již v Praze-Velké Chuchli či na jiném závodišti, je vítána a VV jí rád poskytne maximální podporu a součinnost.

Jelikož bude eventuálně nutné skloubit konání klusáckých dostihů více pořadateli, prosíme všechny zájemce o sdělení záměrů pořádat klusácké dostihy co nejdříve, aby s nimi mohla být skloubena termínová listina.

O změnách v termínové listině a propozicích Vás budeme informovat v jednotlivých rubrikách naší webové stránky. V nejbližších dnech bude také zveřejněna analýza důležitých ekonomických aspektů, mj. splacení půjček, termíny výplaty chovatelských prémií a bonusů.

První dostihový den 7. 4. 2012 byl zrušen pro nízký počet oznámených koní!

Stránky České klusácké asociace www.czetra.cz.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: