Cenu Masise ovládla popáté za sebou klisna

20. 08. 2019 09:00

Obrázky: 1

Autor: Marcela Kozová Foto: Marcela Kozová Rubrika: Dostihy Počet přečtení: 255 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Tradiční Cena Masise, první důležitá zkouška výkonnosti dvouletých koní, v neděli psala své další pokračování. Většina koní v ní úspěšných ve svých výborných výkonech pokračuje i v následných klasických testech. Můžeme se tedy těšit, jak si ti nejlépe umístění v letošním 40. ročníku, nazvaném Pohár Statku Blata Český Ráj, příští rok povedou jako tříletí.

Především Barthesa, která pod taktovkou žokeje Tomáše Lukáška hlavní bod předposledního dostihového dne na Hipodromu Holoubek při svém třetím životním startu velmi lehce ovládla.

Aktivitou hýřila v průběhu dostihu první kategorie 1 200 m dlouhého a cílem proběhla s náskokem necelých čtyř délek na lepší z tandemu trenéra Nieslanika Archird (ž. J. Verner).

Druhým vrcholem prosluněného letního odpoledne byla 2. Cena společnosti LOKOTRANS (II. kat., 2 400 m).

Roli favorita splnil pětiletý valach Dominique (ž. J. Verner), který zaznamenal své první vítězství na českém území.

Se dvěma plnými zásahy z lázeňského města odjíždí jak ž. J. Verner, který se v jednom z rámcových dostihů prosadil ještě s favoritkou Tularkou, tak čerstvý žokej Adam Florian, který v úvodním dostihu vyhrál s Nutekim a v tom závěrečném s klisnou Alhamrou.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: