Benefiční galavečer "MUŽI NA KONÍCH" se vydařil

6. 11. 2017 11:00

Obrázky: 2

Autor: Tisková informace Rubrika: Pomozte koním Počet přečtení: 1072 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Benefiční galavečer "MUŽI NA KONÍCH", který připravil spolek Propomoc na konci října v KC Semilasso, získal aktuálně pro podporu koní částku 17 000 Kč.

 Částka bude rovným dílem rozdělena mezi jedinou koňskou záchranku na Moravě Horse Emergency a organizaci Hiporehabilitace Brno. Tato suma bude konkrétně určena na zdravotní materiál pro koně, kteří potřebují ambulantní ošetření, a také na podporu koní, kteří pomáhají v programu hiporehabilitace.

Další finance pro koně přinese prodej benefičního kalendáře, který společně pokřtili ředitel ZOO Brno MVDr. Martin Hovorka, fotograf kalendáře Zbyněk Maděryč, koňský patron hipoterapeutický poník EMIL a jeho "průvodkyně" Veronika Šranková.

Kalendář lze objednat na stránkách www.propomoc.eu.

Do projektu bylo zapojeno 12 mužů dobrovolníků, které v průběhu tohoto léta vyfotografoval Zbyněk Maděryč na různých místech jižní Moravy s krásnými koňmi. Projekt získal záštitu paní starostky Karin Karásové a podporu MČ Brno - Královo pole. Jak říká předseda spolku Propomoc Jiří Filip, také zvířata si zaslouží společenské akce pro svou podporu. V loňském roce tak spolek Propomoc pomohl kočkám (projekt Kočky za kočky), a pro příští rok připravuje projekt "Rodiny pro psy" v připravované spolupráci s Městskou policií Brno a dalšími organizacemi.

Připojené obrázky

Připojené články

27.10. 2017 13:00 Přijďte v pondělí na benefici do Brna!

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: