ALLTECH pomáhá koním podporou „KOŇSKÉ ZÁCHRANKY“

29. 12. 2010 18:00

Obrázky: 4

Autor: Pavel Čechovský Foto: archiv autora Rubrika: Koňská záchranka Počet přečtení: 6926 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Navštívili jste letos v září výstavu Koně v akci na pardubickém závodišti? Stihli jste ukázku zásahu našeho týmu Horse Emergency před hlavní tribunou? Nebo jste se dokonce s námi osobně setkali u sanitky na výstavní ploše? Potom vás možná bude zajímat, že tomu tak vůbec nemuselo být. Pár dní před zahájením výstavy totiž v důsledku organizačních nesrovnalostí hrozilo, že záchranka nebude mít možnost prezentace.

Vše nakonec dobře dopadlo díky nevšední vstřícnosti zástupců firmy Alltechnology CZ s.r.o. Ano, je to dobře známý Alltech - hrdý sponzor Světových jezdeckých her v Kentucky. Uzavřel s projektem Horse Emergency dohodu o partnerství a velkoryse nám nabídl plochu pro prezentaci v rámci vlastního výstavního prostoru. Další variantou spolupráce je i nezanedbatelná podpora finanční. Za obojí vřele děkujeme!

  • A jak na nově vzniklou spolupráci pohlíží zástupce Alltechu? Slovo má MVDr. Romana Babáková:

Vážíme si možnosti přispět na unikátní projekt Koňské záchranky. Vždyť co jiného by mohlo mít větší váhu než záchrana života. Chceme pomáhat koním ať už preventivně pomocí přírodních doplňků výživy nebo finanční podporou projektu Horse Emergency. Obdivujeme nadšení a nasazení záchranného týmu a přejeme jim jen zásahy se šťastným koncem. Velmi nás těší pocit, že i díky této pomoci nyní také my „vracíme život pod tvoje sedlo".

  • Co tedy, paní doktorko, Alltech na českém trhu nabízí:

Alltech je mezinárodní nutrigenomická společnost. Letos jsme oslavili 30 let věnovaných výzkumu a vývoji přírodních doplňků výživy zvířat i lidí. Příroda skrývá mnoho odpovědí na nezodpovězené otázky a mnoho řešení pro zdravotní problémy. Vědci Alltechu se jejich hledání intenzivně věnují.

Na českém trhu jsou tato přírodní řešení k dostání teprve krátce, ale ohlasy chovatelů a veterinářů jsou skvělé. Mohli jste doposud vyzkoušet např. probiotika - Yea-Sacc. To jsou živé kvasinky, které podporují zdravé trávení koní a přežvýkavců. V poslední době je stále více žádaným produktem Mycosorb, který snižuje dopad zaplísněných krmiv na zdraví koně. Mycosorb je používán v krmných dávkách všech druhů zvířat. Z kuchyně Alltechu můžete znát Bioplexy (organické mikroprvky - cheláty), Sel-plex ( šetrná forma selenu vázaná v těle kvasinek), Biomos, NuPro nebo přípravky pro výrobu (konzervaci) kvalitních objemných krmiv (seno, senáž).

http://www.equichannel.cz/data/imgs/00066626m.jpgNejvětší pýchou Alltechu je Lifeforce Formula - doplněk pro celkovou podporu organizmu, pro podporu imunity, detoxikace, trávení a regenerace.

Spolupracujeme i s českými výrobci a tak se podílíme na mnoha českých krmivech (minerální doplňky, granule). U vašich dodavatelů tak můžete vybrat i řady produktů, které obsahují přírodní doplňky Alltechu - poznáte podle loga na obalech jejich výrobků:

http://www.equichannel.cz/data/imgs/00066633m.jpghttp://www.equichannel.cz/data/imgs/00066637m.jpg

http://www.equichannel.cz/data/imgs/00046989m.jpg

http://www.equichannel.cz/data/imgs/00066638m.jpg

 

http://www.equichannel.cz/data/imgs/00066627m.jpghttp://www.equichannel.cz/data/imgs/00066642m.jpg

 

 

 

 

 

 

Přijměte prosím pozvání na naše stránky www.alltechprokone.cz, kde najdete vše, co vás zajímá o výživě a trávení koní.

Na českém „koňském" trhu jsme teprve krátce a proto si velmi ceníme partnerství s „koňskou záchrankou". Věříme, že je to smysluplný způsob jak o sobě nechat vědět a současně tak přispět na dobrou věc."

Děkuji MVDr. Babákové za informace a celému Alltechu za významnou podporu.

Na závěr se dovolím podělit o zatím neoficiální, přesto velmi pozitivní novinku: průběžná jednání s hlavním sponzorem Světových jezdeckých her nevylučují účast českého týmu Horse Emergency, co by oficiální záchranné služby během Alltech-FEI světových jezdeckých her 2014 v Normandii!!!

Pavel Čechovský - tým Horse Emergency

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: