Absorbine Gelový rozčesávač – to prostě potřebujete! (a můžete vyhrát)

13. 10. 2017 21:00

Obrázky: 13

Autor: tým Ghoda s.r.o. Foto: archiv Ghoda s.r.o. Rubrika: Soutěže Počet přečtení: 4116 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Máme výherce! // Bodláky, bubáci, kudlibabky, babky, kudlačky, čumbrky, lepíci, lopuchy… bože, ta čeština je tak krásná! Ale to, co tyhle lepivé kuličky dokážou udělat s ocasem, hřívou či čupřinou vašeho koně, zase taková krása není. Pokud tedy nejste fanoušky přírodních jednorožců a koní bojovníků, vyzbrojených kyji místo ocasu :-), to pak ano, to můžete být snad na podzim občas s vizáží vašeho oře spokojeni...

Kdože má toho neobodlákovanějšího koně a zaslouží si Absorbine Gelový rozčesávač?

Je to Veronika Havelková! No uznejte sami:

 

Ale pár dalších adeptů se ještě našlo, o výběr těch "nej" vás samozřejmě neošidíme.. tak se pokochejte.... hlavně že to nemáme doma, že? :-)

Vítězce gratulujeme a všem soutěžícím děkujeme za účast!


My ostatní běháme po pastvinách s křovinořezem a hledáme, kde se tam ty potvory zelené zase vzaly, nebo rovnou zaplevelená místa ohrazujeme. Místo naplánované práce, tréninků nebo jen tak, relaxačně po večerech, děláme z koně zase vizuálně akceptovatelné zvíře a vracíme žíním jejich původní poslání. V nejkrajnějším případě přichází na řadu i nůžky.

Pro nás, kteří preferujeme jiné metody relaxace a módu zkracování obdivujeme raději v Hrabalových Postřižinách, je tady naštěstí Absorbine a jeho ShowSheen Gelový rozčesávač. Malá, nenápadná lahvička extra silného rozčesávače s úspornou dávkovací hubičkou, kterého stačí pár kapek pro maximální efekt. Žádné potrhané a vytrhané žíně, vemnete jednoduše malinké množství gelu do bodlákovo-žíňové motanice a vytahujete prokluzující žíně. Jak prosté :-)

Produkty Absorbine se vyznačují bezkonkurenční kvalitou, pokud jste již nějaký rozčesávač vyzkoušeli, vězte, že spotřebovaným množstvím a účinkem ShowSheen Gelového rozčesávače budete příjemně překvapeni.
Podobně jako ShowSheen Lesk a Rozčesávač odpuzuje další nečistoty, nemastí a proti kudlibabkám je tak výtečnou prevencí.

To, že problém s kudlibabkami (případně dosaďte váš lokální výraz, ať si rozumíme) řeší koňáci po celém světě a nevyhýbá se ani koňáckým celebritám, dokládá i krátký fotopříběh z Iowy od samotného Jima Mastersona:

1) Začíná to vždycky stejně. Nevinným pohledem „Kdo, já?". Seznamte se, tohle je Jeremiáš, který si vždycky najde způsob, jak se dostat na pastvinu, kde nemá co dělat :-)

2) ...tentokrát to byla bodláková pastvina.

3) Takže přemýšlíte, co by vám mohlo pomoci... co jiného, než Absorbine ShowSheen Gelový rozčesávač :-D

4) Vážně se vyplatí být s Absorbine kamarád :-)

5) O patnáct minut (ano, patnáct, tedy 15) je Jeremiášův ocas zase v plné parádě.

6) To je on, koně bez bodláků šampion: Absorbine Gelový rozčesávač.

 

Ukažte, jak moc váš kůň potřebuje Absorbine Gelový rozčesávač!

Stačí jen ze svého PC či mobilu vylovit fotku nejzakudlanějšího (rozumějte nejvíc obodlákovaného, obubákovaného, olepíkovaného atd. atd.) koně a poslat ji na soutez@equichannel.cz. My se probereme záplavou soutěžních fotek a vybereme tu NEJ - a výherce obdrží Absorbine Gelový rozčesávač!


Pravidla soutěže:
  • Soutěž probíhá od vyhlášení 4. 10. 2017 do 12. 10. 2017 (do půlnoci).
  • Jednu vlastní fotografii (tzn. jste autorem uvedené fotografie) pošlete na soutěžní e-mail soutez@equichannel.cz; uveďte své jméno a adresu.
  • Vyhrává 1 fotografie, kterou vybere redakce EQUICHANNELu spolu s týmem Ghoda s.r.o.
  • Výherci budou zveřejněni na webu EQUICHANNEL.cz a FB sponzora soutěže 13. října 2017.
  • Zúčastnit se může každý čtenář webu EQUICHANNEL.cz, výhra není vázána na registraci.
  • Ze soutěže jsou vyloučeni pracovníci redakce EQUICHANNEL.cz i zástupci Ghoda s.r.o., jakož i jejich rodinní příslušníci.
  • Pořadatelem soutěže je Ghoda s.r.o.

A malý češtinářský exkurs na závěr - víte, kolik názvů mají tyto "plody lopuchu"? Český jazykový atlas poradí! ...ach ta rozmanitost češtiny... :-)


 Absorbine - značka, které váš kůň důvěřuje

Výhradní zastoupení společnosti W.F.Young Inc., výrobce produktů značky Absorbine, zajišťuje pro český a slovenský trh firma Ghoda s.r.o.

Zúročili jsme mnohaleté zkušenosti s chovem koní, prodejem potřeb pro koně a hledáním toho nejlepšího především pro naše koně. Přestože Absorbine není jedinou aktivitou firmy, neváhali jsme ji nazvat Ghoda - v hindském překladu „kůň".

Absorbine je značka, která nás, velké skeptiky, jednoznačně přesvědčila o své kvalitě, „donutila" nás rozšířit portfolio působnosti, pracovat ještě déle do noci a zkrátka nás chytila za srdce. Zní to jaké klišé, ale za kvalitou si stojíme. Produktům důvěřujeme my i naši koně. A vůbec nepochybujeme, že vy a vaši koně budete také. Jinak bychom to totiž nedělali.

Tel.: +420 799 51 26 51
E-mail: prodej@absorbinecz.cz
Web a e-shop: www.absorbinecz.cz
Facebook

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 1 čtenářů. Celkový počet bodů: 5.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: