A zase po roce… Mikulášská soutěž s Dulkajem!

10. 12. 2017 10:00, Aktualizováno 25. 12. 2017 22:39

Obrázky: 6

Autor: EQCH redakce Sponzor: JP Dulkaj Foto: JP Dulkaj Rubrika: Soutěže Počet přečtení: 3551 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Soutěž končí dnes o půlnoci! // Jaký by to byl Mikuláš bez oblíbené soutěže s Jezdeckými potřebami Dulkaj! Věrní čtenáři jistě vědí a už brousí na webu, o co by asi letos mohli Ježíška poprosit… Tak jdeme na to? :-)

Ještě než se dostaneme k zadání a pravidlům soutěže, podíváme se na to, co je v prodejně, která se nachází v Lanškrouně, za ten rok vlastně nového.

Hlavní novinkou je spuštění nového, přehlednějšího a jistě příjemnějšího webu (ano, právě TAM budete vybírat svá přání) a zákazníky jistě také potěší věrnostní slevový systém (podmínky zde) ‒ a dobrá zpráva, platí i pro e-shop ;-)

A westerňáci mohou zavítat do nově zřízeného „westernového koutku“. Na nové koncepci obchodu stále pracujeme, takže příští rok nějaké to překvapení jistě také bude.

Jaké máte přání?

Vyberte si v e-shopu JP Dulkaj 3 věci, které byste rádi dostali pod stromeček, a zašlete je na adresu soutez@equichannel.cz. Do předmětu e-mailu uveďte „vánoční soutěž".

(Uděláme vám maximální radost, ale přeci jen ‒ při výběru prosím myslete na to, že ani Ježíškova kapsa není bezedná... :-))

Mějte na paměti také to, že Ježíška potěší, když uvidí, že umíte hezky poprosit, poděkovat, nebo mu napíšete, proč právě vy byste měli vyhrát či jaký koník by si výhru zasloužil. Těšíme se na vaše dopisy (ne seznamy), dejte si záležet, vyplatí se to ;-)

 

Ze zaslaných odpovědí vybereme pomocí generátoru náhodných čísel 5 hodných lidí, kteří po celý rok nezlobili a které odměníme jedním z napsaných dárků.

Dárek vám odešleme a vy si ho rozbalíte pod stromečkem. Která ze tří věcí to bude, to bude jako každý rok překvapení! :-)

Nový westernový koutek!

Do kdy můžete psát?

Poslední přání, které Ježíškovi předáme, bude mít datum a čas nejvýše neděle 10. prosince 2017 přesně o půlnoci. Pro jistotu ještě jednou adresa: soutez@equichannel.cz.

Kdy vám prozradíme výherce?

Pět dětí Štěstěny vám oznámíme hned v pondělí 11. prosince navečer. Sledujte EQUICHANNEL!

Pravidla soutěže:

  • Soutěž probíhá od úterý 5. prosince do neděle 10. prosince 2017 24:00 hodin.
  • Ze zaslaných odpovědí bude vygenerováno 5 výherců, kteří obdrží jednu z položek, jež si sami vybrali.
  • Výherci budou zveřejněni na EQUICHANNEL.cz a webu JP DULKAJ v pondělí 11. prosince 2017.
  • Zúčastnit se může každý čtenář webu EQUICHANNEL.cz, výhra není vázána na registraci.
  • Zasláním e-mailu do soutěže souhlasí soutěžící se zveřejněním svého plného jména, příběhu, vítězného přání i jakýchkoliv dalších zaslaných informací a fotografií v článcích na www.equichannel.cz a www.potreby-jezdecke.cz.
  • Ze soutěže jsou vyloučeni pracovníci redakce EQUICHANNEL.cz i JP Dulkaj, jakož i jejich rodinní příslušníci.

Tak na co ještě teď čekáte? Neodkládejte to, mrkněte na web www.potreby-jezdecke.cz a pište nám svá přání na soutez@equichannel.cz, těšíme se!

 

Jezdecké potřeby Dulkaj, kamenný obchod i e-shop, vznikly 1. září 2010, letos tak slaví 7 let existence. Na prodejně, která se nachází v Lanškrouně v ulici Komenského čp. 324, naleznete jak potřeby pro anglický styl, tak pro western. Nechybí ani dárkové zboží.

Otevírací doba: po-pá: 9:00-12:00, 13:00-17:00, so: 9:00 - 11:30

tel: 608 872 835 (volejte kdykoli), prodejna 607 531 801
info@potreby-jezdecke.cz, facebookové stránky, e-shop

 

 

Najdete nás v Lanškrouně. Nebo na webu :-)

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 1 čtenářů. Celkový počet bodů: 5.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: