Nejnovější články

 • Iveta Jebáčková-Lažanská dělá osvětu! Odkaz na reportáž najdete v článku // Každý z nás, koňáků, se již setkal s tzv. Krmiči. Tedy lidmi, kteří nedovoleně krmí naše koně. Tito náhodní kolemjdoucí, někdy i cíleně k nám mířící procházkáři, možná i přímo naši sousedé, si buď neuvědomují, nebo nechtějí uvědomit, že jakákoli manipulace s cizím zvířetem je naprosto proti zásadám...

  Autor: EQCH redakce Různé Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 11602

 • Don Juan de Hus Stejně jako každý rok vydala německá jezdecká federace aktuální odhady plemenných hodnot, které mají sloužit jako pomůcka chovatelům pro výběr vhodného plemenného hřebce. Již druhým rokem jsou OPH rozděleny na hodnocení mladých koní a sportu, tedy u každého hřebce jsou hodnoceny úspěchy jeho mladých potomků a zvlášť úspěchy jeho potomků ve sportu.

  Autor: Martina Cerhová Plemeníci 2 Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 810

 • Pony-games ‒ nová alternativa

  15. 02. 2018 07:00 − Zveřejněn před 4 dny

  Zájem o Pony-games je největší v klubech, kde pracují s dětmi a mládeží V posledních několika letech získali i ti nejmenší čeští jezdci nové alternativy možných a dostupných aktivit. Volbou již není jen pony sport a speciální výstavní třídy Lead Rein a First Ridden, které se rozběhly v rámci výstav původních britských plemen, ale existuje již i další možnost, a tou jsou Pony-games.

  Autor: Gabriela Rotová Pony sport 2 Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 833

 • Extrudovaná krmiva pro koně

  14. 02. 2018 10:00 − Zveřejněn před 5 dny

  Extrudované krmivo Equine Víte, co je to extruze, jak se extrudované krmivo zpracovává a jaké jsou výhody takto upraveného krmiva? A jaký je rozdíl mezi granulací a extruzí? Náš partner NUTRIN, výrobce krmiv pro koně, vám dnes vše vysvětlí, informace jsou tedy přímo od zdroje!

  Autor: MVDR. Zuzana Zápalková, NUTRIN s.r.o. PR článek Hodnocení: 4.5000 Počet přečtení: 837

 • Living Colors (Line Islands x Look Honey) - roční (foto Š. Votavová) Anglický plnokrevník. Symbol rychlosti, energie, bojovného srdce a úžasné chovatelské práce Angličanů. Ušlechtilé plemeno, kde jediným kritériem pro chov je rychlost. Formule 1 mezi koňmi. Rakety. Explodující dynamity...

  Autor: Iveta Jebáčková-Lažanská Chov koní Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 1280

 • Michel Henriquet ‒ Mizející lehkost jezdectví

  12. 02. 2018 05:00 − Zveřejněn před 7 dny

  Michel Henriquet - španělský krok Rozhovor, který vedla renomovaná americká redaktorka, spisovatelka a fotografka, paní Kip Mistral s jedním z posledních francouzských představitelů klasického jezdectví, panem Michelem Henriquetem, sice vznikl již před mnoha lety, přesto ale patří k tomu nejzajímavějšímu, co tato autorka publikovala.

  Autor: Kip Mistral Teorie ježdění Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 6638

 • Trojnásobný mistr Evropy 2017... Pavla Bícová

  9. 02. 2018 09:00 − Zveřejněn před 10 dny

   Western Horsemanship Pavla Bícová je sedmnáctiletá westernová jezdkyně, která je nejen talentovaná, ambiciózní a úspěšná, ale i skromná. A tak tomu nebývá vždy. Na to, jaká byla její „cesta ke slávě“, jsem se zeptala v dnešním rozhovoru.

  Autor: Gabriela Rotová Kdo je kdo Počet přečtení: 1895

 • Adopce starších koček - báječný nápad, nebo holé šílenství?

  8. 02. 2018 08:00 − Zveřejněn před 11 dny

  Starší kočka se k vám může připoutat s překvapující intenzitou Většina z těch, kdo se rozhodnou, že přijmou jako nového obyvatele domu, stáje či dokonce za člena rodiny kočku, volí roztomilá, hravá, zvídavá a okouzlující koťata. Může se ale stát, že vás, tak jako často i mne, za srdce chytí postarší, vyhublá, olysalá, poloslepá, opuštěná kočka vandrovnice či starousedlík místního útulku. Kočka, která se k vám...

  Autor: Gabriela Rotová Kočky Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 1007

 • Proč používat sítě na seno?

  7. 02. 2018 06:00 − Zveřejněn před 12 dny

  Sítě na seno Sítě na seno slouží k uložení sena pro krmení koní, snižují tak ztráty dobrého sena a zabraňují znečišťování stáje. Hledáte ideální síť či vak na seno pro vašeho koně a chcete, aby byla kvalitní, bezpečná a dlouho vám vydržela?

  Autor: tým Equivet PR článek Počet přečtení: 674

 • Rusko a koně ve 20. století - memento milionů

  6. 02. 2018 07:00 − Zveřejněn před 13 dny

  Maršál Buďonnyj Další nahlédnutí do světa koní v Sovětském svazu ve 20. století. Po kolektivizaci, která uštědřila populaci koní krutou ránu, přišla druhá světová válka. Osudy milionů koní se opět propletly s dějinami národů.

  Autor: Michaela Burdová Různé Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 1951

O koních jinde

RSS Další PR novinky

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům:

Nejbližší akce

Únor 2018

Po Út St Čt So Ne