99. Cena prezidenta republiky již tuto neděli v Praze

25. 10. 2019 16:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Rubrika: Dostihy Počet přečtení: 386 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

V areálu Chuchle Arena Praha odstartuje tuto neděli, 27. října, nejdelší rovinový dostih roku, 99. Cena prezidenta republiky.

Programu předposledního dostihového dne metropolitní sezóny vévodí nejdelší rovinový dostih roku, 99. Cena prezidenta republiky pro tříleté a starší supervytrvalce.

To ale není ani zdaleka vše, co Chuchle protentokrát nabídne. Na programu dostihového dne je například i 13. ročník populární Ceny běloušů CK Martin Tour, které se mohou účastnit výhradně koně bílé barvy.

Celkem se v Chuchle Arena Praha uskuteční osm dostihů, první dostih startuje ve 12:00 hodin. Areál je otevřen od 10:00 hodin.

Připraven je bohatý doprovodný program pro děti -  jízdy na ponících zdarma, venkovní hřiště s atrakcemi (trampolíny, kolotoč) a krytý dětský koutek v přízemí tribuny.

V areálu se nachází restaurace a stánky s rychlým občerstvením. Hlediště tribuny je kryté proti nepřízni počasí. Psi mají vstup povolen, ale pouze na vodítku.

Více informací naleznete na webových stránách Chuchle Arena Praha

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: