81. Cena zimního favorita v neděli v Mostě

18. 10. 2019 09:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Foto: Archiv Hipdromu Most Rubrika: Dostihy Počet přečtení: 402 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

V neděli 20. října 2019 od 12.30 hodin se na Hipodromu Most uskuteční již 81. ročník Ceny zimního favorita.

Cena zimního favorita je dostih nejvyšší kategorie s dotací 550 000 Kč a je nejvýznamnějším kláním pro dvouleté koně v České republice. V minulém roce zvítězil ryzák King Archie. Kdo je favoritem letos? O tuto roli si svým jasným vítězstvím v pražském Gerschově memoriálu řekl hnědák Rate. Přihlášených je ale dalších šestnáct dvouletých koní!

Vítěz tohoto dostihu je pasován do role favorita minimálně pro první dostih klasické Trojkoruny, Velkou jarní cenu, která se koná vždy v květnu následujícího roku. Bez zajímavosti nemůže zůstat, že tuto roli se ale podařilo během celé historie dostihu potvrdit pouze patnácti koním.

Těšit se ale můžete také na 94. Českomoravskou cenu a šest dalších napínavých dostihů.

Pro návštěvníky budou k dispozici tradiční sázky a dobré občerstvení. Děti se mohou například projet na koních. Návštěvníkům bude k dispozici tradiční kyvadlová doprava zdarma, která jezdí na trase OD Prior, První náměstí, Čs. mládeže, konečná zastávka tramvaje číslo 4 a Hipodrom.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: