40. Velká Cena Prahy CK MARTIN TOUR a 73. St. Leger

30. 08. 2018 10:00

Obrázky: 2

Autor: Tisková informace Foto: Facebook Dostihové závodiště Velká Chuchle Rubrika: Dostihy Zdroj: Závodiště Velká Chuchle Počet přečtení: 515 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Zahájení druhé poloviny metropolitní sezóny obstará dostihový den, jemuž vévodí dva z nejvýznamnějších dostihů celého roku: nejdůležitější srovnávací (pro tříleté a starší koně) mílařský test 40. Velká cena Prahy CK Martin Tour se záštitou primátorky hl. m. Prahy Adriany Krnáčové, a nejdelší klasická zkouška 73. St Leger (Listed, 2800 m, 550 tis. Kč).

Druhá polovina dostihové sezony startuje ve velkém stylu. Uvidíte dva z nejdůležitějších dostihů roku, a to 40. ročník Velké ceny Prahy CK Martin Tour a 73. ročník St Leger.

Celkem se v neděli 2. září poběží osm dostihů.

Odpoledne ve Velké Chuchli nebude jen sportovní zážitek, ale také příležitost udělat si hezkou tečku za prázdninami. Zabaví se celá rodina.

Akce začíná ve 13 hodin, areál závodiště se otevírá v 11 hodin. Nechte tak vaření nedělního oběda na nás, restaurace chystá pro návštěvníky speciální obědové menu. Občerstvení, ať už jídlo nebo pití, nabídnou také početné stánky v areálu.

Na děti čeká řada atrakcí včetně oblíbené jízdy na ponících.

Dospělí zaplatí za lístek 150 korun, mládež do 15 let, TP, ZTP, ZTP/P a majitelé celoročního kuponu na Lítačce mají vstup zdarma.

Těšíme se na vás ve Velké Chuchli.

Aktuální dění můžete sledovat na Facebooku události zde

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: