"13 za 130" - dárek pro obě strany

18. 12. 2012 19:00

Obrázky: 2

Autor: EQCH redakce Rubrika: Z redakce Počet přečtení: 3374 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Často se nás ptáte, jak podpořit EQUICHANNEL, když nepotřebujete nic propagovat. A my zase neradi jednostranné podpory. A tak jsme pro vás vymysleli úplnou novinku. Podpořte EQUICHANNEL. A my vám poděkujeme levnějším nákupem. 13 % dolů, čtěte dál :-)

Minulý týden jste si s námi zablbli a zasoutěžili o pár moc hezkých cen od jezdeckých potřeb Dulkaj Lanškroun. A díky hledání mikulášského koníka už víte, co všechno by se vám hodilo... to známe. Páni, moc dobře..

A protože i majitelům JP Dulkaj, Martinovi s Lenkou, se to líbilo :-) a protože mají rádi EQUICHANNEL, vymysleli jsme společně akci, jak to naše psaní a fungování posunout dál. Jak postavit existenci tohoto webu na něčem jiném než výhradně na reklamě. A začít zas pomalu EQUICHANNEL měnit...

Náš nový projekt - EQUIMÁNIA.cz

Equimánia je dlouho registrovaná doména, která čekala na dobrý nápad. Nechceme na ní provozovat klasický obchod, nechceme přeprodávat běžné zboží, ale chceme vám postupně nabízet další a další zajímavé aktivity, služby a poukazy, které jinde nenajdete.

Chceme, aby Equimánia byla místem, kam občas mrknete, co přibylo nového a zda se vám něco nehodí. A díky našim dobrým kontaktům na obchodníky, vydavatele a vůbec zajímavé subjekty "v koních" my už teď naprosto jistě víme, že se hodit bude ;-) Takže si do bookmarků přidejte a s kamarády a na Facebooku sdílejte:

Elektronický poukaz - slevová karta je skvělý TIP, když nestíháte, nebo nemáte nápad - obdarovaný si zkrátka vybere, co má rád.

A co prvního pro vás máme? Ještě vám můžeme vyřešit Vánoce! ;-)

 

Sleva 13 % za 130 korun českých...

  • ...je jednoduchá akce, kdy zakoupením slevového poukazu do jezdeckých potřeb Dulkaj přispějete celou jeho cenou 130 Kč na rozvoj EQUICHANNELu...
  • ...vám umožní získat pro kamarády a své blízké rychlý dárek za přijatelnou cenu a přitom to budou oni, kdo si bude vybírat, co si nakoupí..
  • ...nám pomůže v rozvoji obsahu i technického zázemí EQUICHANNELu.

Jak to funguje:

  • na Equimánii zakoupíte 13% slevový poukaz do JP Dulkaj,
  • zaplatíte 130 Kč za poukaz,
  • na e-mail obdržíte slevový poukaz ve formátu PDF,
  • poukaz na slevu vytisknete, nebo přepošlete e-mailem dál - a darujete.
  • (No a nebo si ho utratíte hezky sami, protože vy si to taky zasloužíte :-)

Částka ve výši 130 korun, kterou jste právě přispěli EQUICHANNELu, se držiteli poukazu vrátí již při nákupu od 1.000 korun. A protože na výběr a na útratu máte krásných 6 měsíců, vychytáte s tímto poukazem určitě i dárky na narozeniny, svátky nebo třeba promoce a maturity :-)

Pozn.:
Jestli spěcháte, pošlete nám při platbě avizo z banky, zaplaťte z Fio banky nebo přímo v JP Dulkaj.

Naše EQUIMANIA je v plenkách. Tu a tam má rozcuchaný účes a potřebuje ještě nové šaty. Ale má dobré srdce, vůli být užitečná a pro vás má teď nachystaný první dárek:

Tak se mrkněte :-) Vaše EQUIMANIA.cz a tým EQUICHANNELu.

 

Sleva 13 % na nákup u JP Dulkaj

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: